У “Твої Гроші” 0% на перший займ

“Твої Гроші” приєдналась до тих МФО, що надають усім своїм новим клієнтам займ під 0,01%. Наразі роботу сервісу можна випробувати майже безкоштовно.

Звертаючись вперше до кредитної організації, ми часто не маємо уявлення з чим нам доведеться зіткнутися. Незнайомі люди, часом не завжди зрозумілі умови, все дуже швидко і несподівано. Саме тут прогресивні та лояльні кредитні компанії простягають першими руку допомоги для знайомства. Яку б суму і на який термін, в допустимих правилами сервісу рамках, ви не наважилися взяти позику – робіть це безкоштовно.

Саме так чинить кредитна організація “Твої Гроші” зі своїми новими клієнтами. Символічний відсоток 0,01% практично ніяк не позначається на будь-якій сумі. Припустимо, хочете ви взяти 1000 грн. на 10 днів, то вся сума, яку вам доведеться повернути складе лише 1001 грн! І тут немає ніяких прихованих платежів і комісій, потрібно лише вчасно повернути узяте.

“Твої Гроші” приймають заявки цілодобово. І велика частина з них, після надходження, обробляються автоматично. У разі ж недостатньо залишеної інформації, з вами зв’яжеться фахівець і уточнить відсутні питання.

Взяти позику в Твої гроші

Leave a Reply

Your email address will not be published.