Кредити готівкою в Україні

Іноді трапляється так, що зарплатні просто не вистачає на повноцінне задоволення повсякденних побутових потреб, причому ніколи не можна виключати появу будь-якої іншої проблеми з грошима. У такому разі можна оформити мікрокредит готівкою без відмови, який сьогодні реально отримати в день звернення, маючи при цьому на руках мінімум документів, якщо подати заявку в перевірену мікрофінансову структуру.

Готівковий кредит – популярна послуга для тих, хто з якихось причин не бажає зв’язуватися з кредитними картами і електронними платежами, а потребує живої готівки на руки в короткі терміни. Для таких клієнтів працюють мікрофінансові компанії з розвиненою мережею кредитних відділень, в яких можна швидко оформити позику.

Офіси таких компаній розподілені по всій території України. Наприклад, фірма “Компаньйон Фінанс” видає гроші у всіх великих містах і населених пунктах, а мережа компанії “Швидко Гроші” має свої відділення у всіх куточках країни.

Хто в даний час може позичити швидко гроші на особисті потреби?

Будь-який повнолітній громадянин має сьогодні можливість подати заявку на мікрокредит готівкою, при цьому в переважній більшості випадків кожен претендент на мікропозику може з максимально високою ймовірністю розраховувати на його швидке схвалення без відмови. Більше того, позитивне рішення цілком реально отримати навіть у тих проблематичних ситуаціях, коли інші кредитори одразу відмовляють, що зазвичай відбувається, якщо у потенційного клієнта:

  • немає можливості документально підтвердити наявність офіційних доходів;
  • відсутнє повне або спільне право володіння будь-яким цінним майном, яке здатне виступити заставою;
  • кредитна історія (УБКІ) перебуває у вкрай негативному вигляді, а всі останні записи мають негативний характер;
  • є одна або кілька непогашених заборгованостей, поточний розмір яких створює серйозне боргове навантаження;
  • персональні дані знаходяться в даний момент часу в так званому чорному списку (стоп-листі) кредитних структур.

Що потрібно, щоб взяти мікрокредит готівкою без відмови в МФО?

За великим рахунком єдиними умовами, які виставляються всім претендентам мікропозик в обов’язковому порядку, є підтвердження наявності громадянства і чітка ідентифікація особи. Перед походом в микрокедитне відділення необхідно підготувати паспорт та ідентифікаційний код (ІПН), можливо знадобляться дані вашого роботодавця, а також номер телефону та ім’я кого-небудь з ваших друзів або родичів.

Що ж стосується самої процедури оформлення мікропозик, то абсолютно кожен клієнт може завжди розраховувати на:

  • виключно індивідуальний підхід, а також лояльне і максимально ввічливе звернення відповідальних співробітників МФО;
  • високу швидкість обробки заявок, що надходять, значна частина яких відразу отримує швидке схвалення без відмови;
  • практично миттєву виплату запитуваних в борг готівкових коштів, причому в повному обсязі і без будь-яких комісій.

Якщо не бажаєте ходити у відділення для проведення процедури оформлення з співробітником компанії, можна заповнити заявку на сайті, вказавши при цьому спосіб отримання – готівкою у відділенні. Гроші можна отримати в будь-який зручний для вас час, вибравши найближчий до вас офіс компанії.

Отже, все говорить на користь того, що коли гроші в борг потрібні терміново, а будь-яке зволікання здатне істотно погіршити проблемну ситуацію, то лише заявка на сучасну і гідну мікрофінансову структуру дозволить оформити мікрокредит готівкою без відмови в день звернення. Подібний же мікрозайм завжди допоможе в найкоротші терміни успішно усунути тимчасову проблему фінансового плану, якщо така не тільки раптово виникне в повсякденному житті, але і зажадає самого якнайшвидшого дозволу.

логотип Компаньон Финанс

  • 5000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор КФ