Як не стати жертвою шахраїв при оформленні кредиту

как не попасть на мошенника

Не поспішайте брати гроші у першого-ліпшого кредитора. Навіть коли немає часу для прийняття вірного рішення, завжди є вихід з мінімальними втратами. Як отримати швидко необхідну суму і не стати жертвою шахраїв читайте в сьогоднішній статті.

Багато хто часом опинявся в ситуації, коли бігти особливо нікуди і нема де взяти вкрай необхідні в такий момент гроші. Тоді людина опиняється перед складним вибором, яке джерело фінансування обрати, аби вирішити проблему.

Продати щось цінне

Перше що спадає на думку – продати що-небудь з власного цінного майна. Але ж відомо, що вигідно продати майже неможливо в короткиц термін. За для прискорення продажу доводиться знижувати ціну в кілька разів від реальної ринкової вартості речі. У ломбарді також за ваш товар запропонують значно менше грошей. Обравши цей шлях, люди часто позбавляються дорогих їм реліквій і речей, при цьому несуть істотні збитки.

Звернутись по кредит до банку

bank credit dnipro logotype

Дуже розумний і найбільш оптимальний підхід – організувати похід у відділення надійного банку і залишити там заявку на отримання кредиту. Але ж банки, незважаючи на всю свою технологічність, схильні невиправдано довго приймати рішення і відмовляти в самий невідповідний момент. При цьому буде потрібно зібрати значну кількість документів, що також призведе часових втрат.

Приватні кредитори

Вам напевно доводилося бачити оголошення на парканах, стовпах, в транспорті і на кожному розі про можливість отримати в кредит десятки або сотні тисяч гривень буквально за кілька хвилин. Спокусливо, але це тільки верхівка айсберга, далі вас чекає кілька неприємних сюрпризів. По-перше, ви все ж витратите значну кількість зусиль і часу на оформлення. По-друге, гроші ви не побачите, поки не підпишете договір. Саме тут і криється найбільша небезпека. Підписуючи такий договір, клієнт часто не враховує велику кількість тексту і неясні тлумачення, які згодом можуть бути використані проти нього. За умовами, доведеться сплачувати все більше і більше, а погасити такий кредит фактично неможливо, борг тільки зростатиме. Юридично такий шахрай виявляється правий, бо клієнт особисто підписав договір, тим самим погодившись з усіма кабальними умовами, прописаними там. Справедливості вдається домогтися дуже нечасто за допомогою суду і хорошого юриста.

Мікрокредит як варіант

Не найгіршим варіантом виглядає звернення в мікрофінансову компанію. Ці організації мають ліцензію від Нацкомфінпослуг, прозоро заявляють про всі свої умови, чесно озвучують терміни і відсоткові ставки. Так, це не завжди найвигідніша пропозиція, проте ви зможете подати заявку в будь-який час доби і день тижня, а рішення отримати протягом декількох хвилин. Хоча і тут можна знайти вигідну пропозицію, адже багато МФО дозволяють оформити першу позику під 0% без комісій і переплат. Гроші ви зможете отримати на будь-яку банківську карту за пару хвилин в разі схвалення. Ось найбільш лояльні і швидкореаговані компанії в Україні, які допоможуть отримати гроші онлайн і не обдурять.

логотип Компаньон Финанс

  • 5000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор КФ

логотип Miloan

  • 6000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Miloan

логотип MyWallet

  • 5000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор MyWallet

Leave a Reply

Your email address will not be published.