Як знизити витрати на оренду квартири

як знизити оренду квартири

Сьогодні заробити певну суму коштів, аби придбати власну квартиру, досить складно, тому багатьом доводиться просто знімати житло. Але оренда також вимагає певних фінансових витрат, які за певних умов можна знизити.

Пошук квартири

Економію фінансів можна почати ще під час пошуку орендної квартири, відмовившись від послуг ріелтерських агентств, заощадивши на комісійних, які повинні були виплатити їм.

В цьому випадку умови оренди обговорюються особисто з господарями квартири. При цьому первинна сума оплати оренди буде, швидше за все, менше на 1 місячний внесок, який би забрав собі ріелтер за надання своїх послуг.

Не останню роль на суму оренди надає і місце розташування квартири, що здається. Наприклад, якщо житло розташоване безпосередньо біля зупинки будь-якого громадського транспорту, зрозуміло, що її оренда обійдеться набагато дорожче такого самого житла, яке знаходиться на квартал-півтора далі. Саме ці кілька сот метрів, які кожен раз доведеться проходити пішки, і принесуть помітну економію. Практика показує, що чим далі здається житло знаходиться від центру, тим дешевше коштує його орендна плата.

Вирішення проблем замість орендодавця

Для будь-якого господаря, який здає квартиру в оренду, на вирішення деяких технічних проблеми (ремонт кухонної плити, пральної машини, холодильника та ін.) просто не вистачає часу. Крім цього потрібно знайти майстрів, поїздити по магазинах за запчастинами і т.д. якщо ви можете вирішити ці проблеми потрібно натякнути йому про це.

Щоб отримати знижку за оренду, можна домовитися з господарем, наприклад, про ремонт, який зробите протягом певного часу або прикупити для квартири якусь побутову техніку.

Останнім часом все популярнішим стає знімання житла в новобудовах. Дане житло без меблів, а часом і без ремонту, коштує досить дешево, і ремонт доведеться робити, швидше за все, орендарям, але часто знижка може значно перевищувати ту суму, яка буде витрачена на ремонт.

Як вести діалог з власником?

З власником сподобалася квартири, яка здається в оренду, слід вести спокійний, з доброзичливим виглядом діалог. Чи не вступати з ним в конфлікт, якщо виникають якісь питання, в іншому випадку договір просто не відбудеться і доведеться підшукувати іншу квартиру.

1 Comments

  1. Андрей

    Всегда есть возможность снизить сумму аренды квартиры или дома. Главное – правильно подойти к поиску и выбору арендуемой жилплощади. И особенно важно – корректно провести переговоры с арендодателем.

Leave a Reply

Your email address will not be published.