Кредит з поганою кредитною історією

кредит з поганою кредитною исторією

Банки, розглядаючи заявки на кредит, ретельно підходять до вивчення платоспроможності клієнтів. Кредитор не має бажання ризикувати грошима, видаючи позики всім підряд. Тому в розрахунок береться довідка про доходи і кредитна історія. А якщо остання не викликає довіри, то з’являється велика ймовірність, що кредитор просто відмовить у наданні позики.

Однак це не означає, що на людину накладено клеймо, і вона більше ніколи не зможе отримати кредит. Вихід із ситуації є, про що і піде мова далі. Будуть розглянуті кілька способів отримання кредиту з поганою кредитною історією.

логотип Ccloan

 • 10000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Ccloan

логотип VeroCash

 • 5000 грн
 • Ставка 1%

Подать заявку
Обзор VeroCash

логотип MyCredit

 • 10000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор MyCredit

логотип Money4you

 • 4500 грн
 • Ставка 1%

Подать заявку
Обзор Money4YOU

Що таке кредитна історія

Якщо людина будь-коли брала кредит, то інформація про це вже є в Бюро Кредитних Історій. Ця інформація за запитом доступна всім кредиторам. Інакше кажучи, коли потенційний позичальник залишає заявку на кредит, банк дізнається в УБКІ про його минуле.

У Бюро відображені і поточні непогашені позики. Тобто, якщо у людини вже є кредити, то банк дізнається про це і, швидше за все, відмовить в новій позиці. Там же банк дізнається про раніше оформлені позики. Навіть коли позичальник допускає прострочення щомісячного платежу, то це відображається в бюро Кредитних Історій.

bank credit dnipro logotype

Якщо кредитна історія зіпсована некритично (кілька прострочень), то ситуація не є небезпечною. Можна буде знайти банк, який погодиться видати позику. Але коли запущений випадок, то проблеми з новими кредитами будуть обов’язково. Аж до того, що банки взагалі відмовляться видавати гроші.

На щастя для деяких можливість отримати позику з поганою кредитною історією є. Навіть кілька варіантів.

Кредит онлайн з поганою КІ

логотип Є-Гроші

 • 7000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Є-Гроші

логотип Качай Гроші

 • 7000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Качай Гроші

логотип Cashberry

 • 5000 грн
 • Ставка 1%

Подать заявку
Обзор Cashberry

Мікрофінансові організації лояльно ставляться до всіх клієнтів. Не потрібна довідка про доходи, забезпечення. Кредитна історія мало кого тут цікавить. У дуже рідкісних випадках можуть відмовити. Як правило, це при наявності великого непогашеного поточного кредиту.

Плюс і в тому, що розгляд заявки займає не більше 5-10 хвилин. Заповнюй заявку на сайті, та отримуй гроші на картку або готівку на руки у відділенні крмпанії. Тільки не можна оформити велику позику, адже мікрофінансові організації не готові ризикувати великими грошима через поверхневі перевірки платоспроможності позичальника.

Звичайно, не просто так МФО видають позики майже усім підряд. Свої ризики вони закладають в процентну ставку, яка сьогодні досягає 1-2% в день. Тому небажано брати в кредит велику суму на тривалий термін, щоб в результаті не опинитися в борговій ямі.

Але є і плюси, адже для всіх нових клієнтів велика частина компаній пропонує кредит під 0%. А значить взяти гроші можна без будь-яких переплат.

Кредит під заставу

Якщо в кредит потрібна велика сума на вигідних умовах, то є можливість оформити позику в банку, але за умови надання застави, або із залученням поручителів. При наявності довідки про доходи шанси на отримання кредиту на хороших умовах помітно зростають.

privatbank универсальная голд

В якості застави зазвичай може виступити транспорт або нерухомість. Максимально можлива сума кредиту наближена до оціночної вартості застави. Для банку це гарантія, адже він в будь-якому випадку зможе повернути свої гроші після реалізації заставного майна. В такому випадку банку немає діла до кредитної історії позичальника.

Застава – гарантія для банку і ризик для боржника. Якщо людина не буде тривалий час гасити заборгованість, то кредитор на законних підставах вилучить майно і продасть його, аби виручені кошти направити на погашення заборгованості.

Дорогого майна у людини може і не бути. Коли потрібно порівняно невелика сума в кредит, і немає бажання багато переплачувати, то варто розглянути варіант з кредитом в ломбарді. Тут заставою виступає більш дешеве майно, наприклад, ювелірні прикраси.

Плюс в більш лояльних умовах стосовно процентної ставки, якщо порівнювати з мікропозикою. Мінус – ризик втрати заставленого майна.

Замість висновку

Видно, що з поганою кредитною історією позику на вигідних умовах вже отримати практично не можна. Або переплата велика, або з’являється ризик втрати застави. Тому слід бути надалі акуратним з погашенням нових позик.

Кілька поспіль успішно погашених кредитів виправлять ситуацію. У Бюро обов’язково буде занесена інформація про це, якщо кредитором виступає авторитетна і надійна організація.

Пропонуємо компанії, в яких велика ймовірність схвалення позики, якщо у вас погана кредитна історія.

логотип Cashinsky

 • 5000 грн
 • Ставка 1%

Подать заявку
Обзор Cashynski

логотип Credit7

 • 5000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Credit7

логотип MoneyVeo

 • 15000 грн
 • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор MoneyVeo

1 Comments

 1. Андрей

  В случае невыполнения клиентом обязательств перед финансовой компанией и нарушения сроков оплаты кредита процентная ставка будет увеличена до 2,5% за каждый день просрочки. Если клиент умышленно уклоняется от выплаты кредита, компания имеет право передать информацию по данной задолженности в бюро кредитных историй, а также действовать в порядке, предусмотренном действующим законодательством Украины. Подобные ситуации негативно повлияют на кредитный рейтинг заемщика и на его дальнейшие попытки взять кредит в других финансовых учреждениях.

Leave a Reply

Your email address will not be published.