Forward Bank (Форвард Банк) – кредит 50000 грн, послуги, опис

логотип forward bank

Форвард банк успішно почав свою діяльність більше 10 років тому. За цей час отримав від клієнтів статус безпечного, надійного та стабільного місця, де можна отримати кредит, скористатися депозитною програмою, отримати картку банку для здійснення різних операцій, також скористатися іншими актуальними послугами банку. Кредитування і депозитні програми складають більшу частину роботи банківської структури, тому саме ці два “ступені” відрізняються сучасними рішеннями. Банк дозволяє брати кредити максимально зручні для користування в умовах сучасного життя. Головна позиція – впровадження інноваційних продуктів європейських стандартів з постійним поліпшенням і вдосконаленням їх якості. Саме це робить банк популярним серед населення.

Кредит від Forward Bank, види кредитних карток

Получить деньги в Forward Bank

Forward bank пропонує своїм клієнтам оформлення кредиту. Банківська установа дає згоду на кредит при дотриманні умов:

 • вікові обмеження – від 21 до 69 років;
 • наявність українського громадянства;
 • офіційне працевлаштування (не обов’язково, але бажано для отримання кредиту);
 • трудовий стаж з останнього місця роботи від 90 днів.

Позика оформляється у відділенні банку або через Інтернет-банкінг. Обов’язкова наявність документів: паспорт, ІПН, довідка про доходи (при отриманні кредиту сумою від 20 000 гривень). Після остаточного узгодження зазначена сума грошових коштів надходить на карту Форвард Банку.

Банк пропонує декілька варіантів кредитних карт. На даному етапі в кожному банківському відділенні або в сервісі інтернет-банкінг доступний вибір з трьох кредитних карт. Кожна з них має свої кредитні особливості та можливості.

кредит форвард банк

Кредитна карта EasyPay. Необхідний документи для отримання: паспорт та ІПН. Віковий критерій від 21 до 65 років. Трудовий стаж, прописаний в трудовій книжці або підтверджений довідкою, на останньому місці роботи повинен бути не менше 3-х місяців. Річна ставка – 39%. Щомісяця необхідно вносити мінімум 50 гривень. Комісія при знятті кредитних коштів становить 4% від зазначеної суми.

Умови та особливості:

 • при отриманні кредиту на суму в 50000, надалі можна збільшити ліміт до 100000 гривень;
 • пільговий період для першої операції тривати 90 днів, всі наступні проходять з терміном до 60 днів;
 • проведення оплати та поповнення послуг сайту EasyPay кредитними коштами виконується без необхідності вносити комісію;
 • кешбек на абсолютно всі операції, в тому числі і при оплаті комунальних послуг.

Обслуговування, видача, а також доставка картки (при оформленні способом онлайн) проходить на безкоштовній основі. Дизайн виконаний в золотистому кольорі.

Кредитна карта «Выручалка». Необхідний вік для отримання – від 21 до 65 років. В обов’язковому порядку мати оригінали документів: паспорт та ІПН. При необхідності кредиту в суму 20 000 грн. клієнт повинен надати довідку про доходи. Якщо сума нижча, цей документ не є обов’язковим. Трудовий стаж з останнього місця роботи повинен перевищувати термін в 3 місяці. Річна ставка – 24%. Комісія за зняття кредитних коштів становить 4,9% від запитуваної суми в банкоматі або касі банку, і 5,9% на банкоматах інших банків, в тому числі на території іншої країни.

Кредитні особливості:

• пільговий період для здійснення першої покупки – термін до 90 днів. Для наступних покупок дається період до 60 днів;
• присутній кэшбэк на оплату в супермаркетах і продуктових магазинах, АЗС, а також інших торгових підприємств.

При оформленні майбутньому власнику картки пропонують страхування від нещасних випадків, а також участь у програмі з ” захисту від шахрайства». Дані послуги платні. Оплата знімається щомісяця з рахунку в автоматичному порядку, сповіщаючи клієнта успішним виконанням СМС від інтернет-банкінгу. Обидві програми добровільні. Клієнт має право відмовити від їх підключення. Дизайнерське оформлення карти виконано в комбінації синього і рожевого кольору. Обслуговування, в тому числі видача і доставка здійснюється для клієнта безкоштовно.

карта forward bank

Кредитна карта Go Shopping. Для видачі потрібні наступні умови: вік 21-65 років, паспорт, ІПН, довідка про доходи (якщо необхідна сума кредиту перевищує позначку в 20 тис. гривень), трудовий стаж з останнього місця роботи не менше 3-х місяців. Процентна ставка річних – 24%. Річне обслуговування картки – 299 гривень.

Особливість:

• пільговий період першої покупки – до 90 днів, наступні – до 60 днів;
• кэшбэк на оплату в магазинах одягу, взуття, побутової техніки та електроніки;
• нарахування відсотка на залишок – 12% в рік.

Випуск і доставка (при замовленні в інтернет-банкінгу) карти відбувається на безкоштовній основі
Більш детальну інформацію по кожній з видів кредитної карти можна дізнатися на офіційному сайті банку, або відвідавши будь-яке відділення.

Forward Банк сьогодні

Мережа Банку Форвард нараховує 30 відділень по території України. У столиці облаштовано 9 з них. Крім того, враховуючи високий попит на продукти банку, було прийнято рішення відкрити на території України установи у форматі «міні-відділення», де клієнт також може отримати необхідні послуги. Такі точки розташовані в 36 містах країни. Кількість банкоматів на даному етапі розвитку становить 20 одиниць. Робота з ними постійно відстежується і фіксується фахівцями банками. При нестачі, кількість збільшитися до необхідного числа. Мережа терміналів нараховує 22 одиниці. За допомогою пристрою можна виконати переказ грошових коштів, здійснити необхідний платіж, а також виконати ряд інших послуг, запропонованих системою терміналу. Всі виконані операції підтверджуються чеком.

Обслуговування клієнтів виконується в будь-якому відділенні Форвард банк на території України, без необхідності бути зареєстрованим в даній області. У кожному відділенні працюють консультанти. Фахівці дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, нададуть підтримку у вирішенні потрібного питання. Кожен працівник структури має відповідну освіту і професійний досвід роботи. По мірі необхідності кожен фахівець проходить курси підвищення кваліфікації. Обслуговування ввічливе, ненав’язливе, шанобливе. Реальні відгуки та коментарі від користувачів банківських послуг в численному числі говорять про стабільну роботу банку. Відзначається вигідні умови кредитних програм, і їх можливість миттєвого оформлення на віддаленій основі. Позитивні оцінки від банківських клієнтів дано і програмам депозиту. Представлені програми, пропозиції та акції дозволяють користуватися банківськими послугами зручно, доступно і легко, будучи впевненими в стабільній, безпечній і професійній роботі банку. Форвард банк – це той банк, який йде в ногу з часом.

Форвард банк дає можливість клієнтам виконувати необхідні банківські операції і управляти рахунками в режимі онлайн. Таким чином, кожен клієнт банку має можливість виконувати необхідні види операцій, не відвідуючи відділення банку. Для цього знадобитися пристрій з виходом в Інтернет. Щоб скористатися інтернет банкінгом необхідно створити свій аккаунт. Процедура інтуїтивно зрозуміла і проста у виконанні. Щоб отримати доступ необхідно відвідати офіційний сайт банку і заповнити необхідну форму для реєстрації. Також надати допомогу в даному питанні можуть фахівці відділення.

Після того як клієнт успішно авторизувався-виконав вхід. У його доступі виявляється особистий кабінет. Сторінка дозволяє здійснювати ідентичні операції, які виконуються в будь-якому відділенні банку. Система інтернет-банкінг дає можливість здійснювати широкий перелік банківських кроків:

 • оплачувати комунальні послуги;
 • здійснювати перекази;
 • управляти кредитом і депозитом;
 • замовити віртуальну карту
 • виконувати інші операції.

Підтвердження того, що банк в пріоритеті у клієнтів, а його робота не викликає нарікань і незручностей – статустность установи. Форвард Банк на регулярній основі входить в 10-ку кращих банків на території України по рівню надійності депозитних програм. Банк постійно проводить вигідні акції, участь у яких винагороджує відсотками на депозит, виплатою кешбека на кредитну карту, бонусів у вигляді грошової винагороди на першу покупку в інтернет-магазині і іншими приємними бонусами. Участь проходить на безкоштовній основі. Форвард Банк знає, як зробити обслуговування в банківській структурі зручним, якісним, доступним і вигідним для своїх клієнтів.

Получить деньги в Forward Bank

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.