Швидкозайм

Умови кредитування у Швидкозайм

    • Сума: від 300 до 10000 грн.
    • Термін: від 1 до 65 днів
    • Вік: від 18 до 75 років
    • Відсоткова ставка: від 0 до 2%
    • Виплата: на банківську карту

Быстрозайм давно працює в Україні і за цей час встиг отримати хорошу репутацію у своїх клієнтів. Компанія надає доступні онлайн кредити для населення і орієнтована не тільки на працюючих громадян, а й на студентів, безробітних, пенсіонерів, домогосподарок.

Отримати швидку фінансову підтримку до 10000 гривень тепер можна за кілька хвилин, навіть не виходячи з дому. Досить комп’ютера або смартфона з інтернет-підключенням. Термін кредитування до 30 днів, а потім можна використовувати послугу продовження.

Всі нові клієнти компанії отримують кредит під 0%, при цьому не платять прихованих платежів і комісій. А для постійних клієнтів діє програма лояльності, в якій можна отримати більш вигідні умови.

Для клієнтів з діючим кредитом є можливість докредитуватися аби добрати необхідну суму.

Сервіс працює цілодобово, завдяки високій швидкості автоматичного прийняття рішень і швидкому зарахуванню грошей на вашу картку. Більше 80% клієнтів отримують позику на автоматі, головне достовірно і без помилок ввести всі свої дані.

Быстрозайм має розвинену мережу з понад 70 відділень у 28 містах України в Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Миколаївській областях.

Погашення можна здійснити в будь-якому відділенні, в платіжних терміналах самообслуговування або у відділенні банку на розрахунковий рахунок.

Отримати гроші в Быстрозайм