Онлайн кредит для приватного підприємця

кредит онлайн предпринимателю

Життя приватного підприємця сповнене сюрпризів та несподіванок. Поряд з постійними доходами доводиться нести чималі витрати на підтримку роботи підприємства. Нестача коштів на закупівлю необхідних товарів, оплата послуг підрядників або відсутність грошей на зарплату співробітникам змушують власників малого бізнесу шукати додаткові джерела коштів.

Добре, коли є можливість позичити у друзів або колег по цеху. Ідеально, якщо є в наявності відкрита кредитна лінія в банку зі значним кредитним лімітом. Але часом виникають ситуації, коли фінансову допомогу взяти нізвідки, а від неї може залежати не тільки стабільна робота бізнесу.

Мікрокредит вихід або необхідність для ПП?

В несподіваних фінансових ситуаціях можуть допомогти мікрокредитні організації, які в короткий термін зможуть надати необхідну фінансову підтримку бізнесменам. За якихось 10-15 хвилин можна отримати до 15000 грн на картку або готівкою, щоб врятувати свою справу.

Кредитори з довірою ставляться до різного роду ПП, усвідомлюючи їх платоспроможність в найближчому майбутньому, і з великою ймовірністю схвалюють їм позику з максимальним кредитним лімітом.
Гроші можна повернути в будь-який зручний час, перерахувати з банківської карти або погасити в одному з численних платіжних терміналах, благо компанії дають кілька зручних способів оплати.

Хорошим рішенням може стати безвідсотковий кредит, який не тільки надасть необхідну фінансову подушку, але і дозволить заощадити на оплаті відсотків. Така можливість є, коли вперше звертаєтеся в Мікрофінансову організацію.

Перспективи онлайн кредитування для підприємців

МФО видає кредити як юридична особа на комерційній основі, при цьому дотримується формальності, які проводяться в банках. Кожен раз, видаючи нову позику, робиться запит до УБКІ – Українське Бюро Кредитних Історій про вашу кредитну історію. Своєчасне погашення кредитних зобов’язань є підставою для внесення запису в УБКІ. Як наслідок цей запис позитивно впливає на кредитний рейтинг. А чим вище ваш рейтинг, тим більше ймовірність отримання кредиту в інших організаціях і банках. Тим самим ви розширюєте свої фінансові перспективи.

Ринок мікрокредитів зростає, з’являються нові гравці. Конкуренція веде до того, що умови для позичальників поліпшуються, выдсоткові ставки падають, а терміни кредитування зростають. Тому для активного малого бізнесу завжди потрібно тримати напоготові швидку і зручну можливість онлайн отримання кредиту.

Пропозиції МФО для підприємців

логотип Forza Кредит

  • 4000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Forza Credit

логотип SOS Credit

  • 3000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор SOS Credit

логотип Miloan

  • 6000 грн
  • Ставка 0%

Подать заявку
Обзор Miloan

Leave a Reply

Your email address will not be published.