MoneyVeo збільшує до 5000 гривень суму першої позики

MoneyVeo збільшує до 5000 гривень суму першої позики

Хороші новини від компанії Манівео – завдяки численим проханням всіх бажаючих сума першого кредиту збільшена до 5000 гривень терміном до 30 днів і символічною відсотковою ставкою 0,01%. Сервіс стає доступнішим і кориснішим для клієнтів, розширюючи можливості для користування.

MoneyVeo.ua мікрофінансова компанія, яка полюбилася простим користувачам завдяки простоті і зручності користування цілодобовим сервісом, одними з кращих умов і високим ступенем схвалення з видачі.

moneyveo збільшила суму першого кредита\у

Нагадаємо, нещодавно компанія Монейвео перевела свою службу підтримки у цілодобовий режим, аби будь-яке питання клієнта вирішувати саме в момент його надходження, навіть якщо це глибока ніч, вихідний або святковий день. Не соромтеся задавати свої питання фахівцям компанії, вони працюють професійно і безкоштовно саме для Вас.

єнот Менні

Для більшої зручності і швидкого отримання кредиту, ви можете завантажити безкоштовний офіційний додаток для iPhone або Android телефону. Просто наберіть в пошуку PlayMarket або App Store назву компанії і встановіть програму на свій смартфон. Додаток працює без браузера, кредит оформляється в кілька кліків, вся необхідна інформація завжди у вас під рукою.

Крім того, за своєчасне погашення вами першого кредиту в компанії ви отримаєте безкоштовне поповнення свого мобільного на 50 грн.

У жовтні Moneyveo запустили ідентифікацію клієнтів через сервіс Instantor, що значно підвищує безпеку ваших даних і збільшує шанс на схвалення кредиту. Сервіс Інстантор – це ліцензійний швейцарський проект, який працює безпосередньо з банками, що дозволяє підтвердити вашу особу в пару кліків за кілька секунд з будь-якого зручного місця з допомогою інтернету.

Радимо почитати огляд компанії Money Veo на нашому сайті.

Отримати гроші в MoneyVeo

Leave a Reply

Your email address will not be published.