Miloan

Умови позики Miloan

  • Сума: від 200 до 4000 грн.
  • Термін: від 1 до 30 днів
  • Вік: від 18 до 65 років
  • Ставка: від 0 до 1,9%
  • Виплата: на банківську карту

Коли вам немає до кого звернутися, аби позичити грошей, та нікуди діватись – Miloan підтримає у важкій ситуації і надасть можливість за 10-15 хвилин отримати кошти на картку без зайвих маніпуляцій і танців з бубнами. Достовірно оцінити та прийняти рішення щодо видачі допоможе полуавтоматизированная система скорингу. Таку систему швидко пройти та складно обдурити.

Умови кредитування

Перший кредит можна отримати на суму 1000 грн. строком до двох тижнів і під 0%. Повторне звернення дозволить вам отримати до 4000 грн. на 30 днів.

Вам необхідно зареєструватися та заповнити анкету. Кредитний калькулятор одразу покаже умови кредитування та розмір переплати.

взяти кредит у miloan

Отримання позики Miloan

Система Miloan перевіряє вашу кредитну історію по базі УБКІ, але навіть якщо у вас низький кредитний рейтинг, вам можуть підтвердити видачу, тому що використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Відмова може відбутися тільки у випадку множинних заборгованостей і несплату кредитів в інших банках або мікрокредитних організаціях.

У процесі оформлення анкети потрібно буде зробити і відправити фото з паспортом. Процес реалізований у вигляді одного з кроків анкети і відбувається прямо у браузері, тому не повинен викликати у вас труднощів.

Обов’язковою умовою для узгодження позики є внесення даних двох контактних осіб, які мають підтвердити ваш намір.

Додавання і перевірка банківської картки в систему відбувається за допомогою надійної платіжної системи LiqPay.

Отримати гроші в Miloan