CashBerry

логотип CashBerry
Отримати гроші в CashBerry
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Loading…

Умови позики Cashberry

  • Сума: від 500 до 8000 грн.
  • Термін: від 7 до 30 днів
  • Вік: від 18 до 70 років
  • Ставка: від 1 до 1,5%
  • Виплата: на банківську картку або готівкою

Cashberry займається видачею короткострокових кредитів на суму від 500 до 8000 гривень з 2016 року. Термін, який можна вибрати при оформленні, може бути 7, 14, 21 або 30 днів на ваш розсуд. Максимальну суму можна отримати якщо у вас є гарна кредитна історія та високий кредитний рейтинг.

Сервіс доступний в режимі 24/7 для всіх українців, крім тимчасово окупованих територій і АР Крим.

Перша позика в CashBerry

Для першого звернення вам знадобиться ввести паспортні дані, ІПН, мобільний телефон і email. Потрібно заповнити всі необхідні поля достовірно і без помилок, правильність заповнення прямим чином впливає на рішення системи про видачу. Заповнення додаткових полів додасть балів і збільшить ймовірність схвалення.
кеш на всі випадки життя cashberry

Буде необхідна банківська картка Visa або MasterCard будь-якого українського банку. Для підтвердження Вашої особистості карту необхідно верифікувати в системі. З рахунку буде тимчасово заблокована випадкова сума до 2 гривень, її потрібно буде вказати в якості перевірочного коду. Кошти не списуються, а через деякий час автоматично розблоковуються.

У перший раз вам буде запропоновано до 5000 грн з процентною ставкою 1,5%. Оформлення заявки не складає проблем для користувача і часто займає близько 10-15 хвилин. Компанія гарантує захист ваших персональних даних.

Після прийняття рішення системою про видачу грошей, вам буде направлено відповідь в SMS і на email. В особистому кабінеті ви зможете ознайомитися зі статусом заявки. У разі отримання схвалення ви зможете перейти за запропонованим посиланням для ознайомлення з умовами договору та підтвердження вашої згоди. Як тільки ви приймаєте умови, гроші будуть зараховані на карту майже миттєво.

Отримати гроші в CashBerry

Переваги Cahberry для постійних клієнтів

При повторному зверненні в Кешберрі максимальна сума може становити 8000 гривень. Вам не доведеться заповнювати анкету, а переказ коштів відбувається миттєво.

Зайдіть в свій Особистий кабінет на сайті, ознайомтеся з бонусними балами за програмою лояльності і візьміть позику в 3 кліка. Зазвичай на це досить витратити пару хвилин.

Для постійних клієнтів діє багаторівнева програма лояльності. Вам нараховуються бали за своєчасно погашені кредити і надання додаткових даних про себе. Після накопичення певної кількості балів, можна отримувати знижку на процентну ставку і збільшувати свій кредитний ліміт. Чим більше балів – тим менше плата за відсотками і вище сума, доступна для позики.

Промокод CashBerry

cashberry промокод

Промокод CashBerry дозволяє отримати певну знижку на поточну процентну ставку. Отримати промо-код можна в розсилці компанії, виконавши певні дії, беручи участь в акціях і конкурсах компанії. Для постійних клієнтів знижка за промокодом діє на ставку, яка сформована за результатом програми лояльності, а значить ви отримаєте ще більш вигідні умови кредитування.

Як погасити кредит Cashberry

Найзручніший спосіб для оплати позики-через термінали самообслуговування iBox. Знайдіть CashBerry в розділі “банківські операції”, введіть номер кредитного договору і внесіть необхідну суму. Переконайтеся, що сума дорівнює тій, яка вказана у вашому кабінеті на момент оплати.
кеш бери cashberry
Також можна погасити у відділенні будь-якого банку, вказавши ЄДРПОУ 40284315 а також номер вашого контракту. Врахуйте, що в залежності від банку, в якому ви здійснюєте оплату, перерахування коштів може тривати деякий час. Для таких випадків передбачений грейс період 3 дні, протягом яких вам не нараховуються відсотки.

Отримати гроші в CashBerry

Пролонгація позики CashBerry

Якщо з якихось причин ви не встигаєте погасити зобов’язання по кредиту, ви можете скористатися послугою пролонгації. Продовжити термін кредитування можна до 30 днів через термінал або в особистому кабінеті. Обов’язковою умовою для пролонгації є погашення відсотків, актуальних на момент оплати і зробити це до закінчення основного кредитного договору.

Реструктуризація

Якщо трапилася ситуація, коли позичальник потрапив в ситуацію прострочення, є відмінна можливість знизити боргове навантаження за допомогою послуги реструктуризації. Оформити послугу можна в особистому кабінеті або по дзвінку в службу підтримки.

Після реструктуризації сума боргу ділиться на кілька частин і припиняється нарахування відсотків. Для клієнта пропонується індивідуальний графік погашення, за якими потрібно вносити регулярні платежі.

Не допускайте повторного прострочення, тому що це може негативно вплинути на вашу кредитну історію.

Контакти та інформація про Cashberry

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016

Юридична особа: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ” ІНВЕСТ ФІНАНС»

Ідентифікаційний код: 40284315

Юридична адреса: 04050, М. Київ,Вул. Глибочицька, буд. 16, офіс 1

Адреса: 01021, М. Київ, вулиця Кловський узвіз, буд. 7, оф. 49/2

Графік роботи: Пн – Пт: 08:00 – 20:00, Сб – Нд: 09:00 – 18:00

Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

cashberry бери кеш