Грошик

Умови позики Грошик

  • Перша : до 3000 грн.
  • Повторна: до 14900 грн.
  • Строк: до 30 днів
  • Вік: від 18 років
  • Ставка: 1,7%
  • Виплата: на карту

Отримати гроші в Грошик не складе труднощів, адже сервіс працює цілодобово і без вихідних в режимі 24/7. На перший займ компанія пропонує від 500 до 3000 грн. Наступний кредит ви зможете взяти на більш велику суму, якщо вчасно погасили попередній. Кожен наступний раз виплата може бути збільшена і ви зможете отримати до 14900 грн. при оформленні повторного кредиту.

Вимоги Грошик до позичальника

Для оформлення необхідно бути громадянином України від 18 років і старше. З документів знадобиться лише паспорт або ID карта і код ІПН. Також вам буде потрібна активна банківська карта будь-якого українського банку.

Як отримати позику в Грошик

Необхідно вибрати бажану суму в калькуляторі на сайті і пройти просту реєстрацію. Не знадобляться довідки і поручителі, лише деякі дані про вас. Заповнюйте анкету достовірно і без помилок. Вкажіть номер банківської карти, на якій повинно бути не менше однієї гривні для підтвердження карти. Також знадобляться ваші контактні дані.

Для прийняття позитивного рішення у вас не повинно бути заборгованостей в інших кредитних організаціях. Після подачі заявки в більшості випадків рішення приймається системою автоматично через декілька секунд. Іноді з вами може зв’язатися співробітник для уточнення деталей.

Після отримання схвалення в особистому кабінеті необхідно ознайомитися і підтвердити договір. Відразу ж після вашої згоди гроші будуть перераховані на зазначену вами картку.

Пролонгація позики в грошик

Якщо необхідно подовжити термін користування кредитом, маєте змогу оформити пролонгацію. Для продовження необхідно сплатити всі відсотки за поточним кредитом. Точну суму для оплати відсотків завжди можна дізнатися в особистому кабінеті, тому що вона прораховується індивідуально. Послуга доступна стільки разів, скільки знадобиться клієнтові.

Програма лояльності Грошик

Для всіх постійних клієнтів діє програма лояльності Грошик. Бонусна програма дозволяє накопичувати бали і трансформує їх у знижку на процентну ставку по кредиту. Максимальний рівень знижки, який можна отримати -50%. Чим більше у вас кредитів, тим більше балів ви отримуєте, а відповідно вище рівень вашої знижки.

Регулярно оформляючи і своєчасно погашаючи кредити в грошик, ви покращуєте свій кредитний рейтинг, тим самим розширюючи список ваших потенційних кредиторів.

Грошик кредити онлайн

Зароби гроші з акцією “Приведи друга”

Ви можете отримати 125 грн. за кожного приведеного нового клієнта, який оформить кредит. Для цього необхідно бути клієнтом компанії. Запропонуйте сервіс одному, який оформить кредит на термін від 3 днів і суму від 1000 грн. За кожного такого нового клієнта вам буде нараховано бонус 125 грн. якими ви зможете оплатити відсотки по кредиту.

Промокоди Грошик

У сервісі Грошик є промо-коди, які допоможуть заощадити і істотно зменшити розмір процентної ставки аж до 0,01% в день. Зазвичай такі промокодом можна отримати під час будь-якої акції, в спеціальних пропозиціях клієнтам або в результаті програми лояльності.

Як погасити кредит Грошик

Є кілька способів оплатити по кредиту в компанії Грошик:

  • У особистому кабінеті на сайті виберіть суму і натисніть кнопку “Оплатити кредит”. Сума спишеться з прив’язаною банківської карти. В СМС і на ваш email прийде повідомлення про оплату.
  • На сайті Приват24 відкрийте розділ “Мої платежі”, додайте новий платіж. У категорії “Знайти компанію” знайдіть Грошик ЄДРПОУ 39013897 і зробите оплату.
  • У терміналах iBox і ПриватБанк ви можете перевести платіж на рахунок компанії за наступними реквізитами: код ЄДРПОУ: 39013897, р/р: 26509548702100 в АТ “УкрСибБанк”, МФО: 351005.

Що буде якщо не платити по кредиту Грошик

Якщо з якихось причин ви не встигли погасити позику вчасно, у вас є три дні після кінцевої дати оплати. Це називається грейс період, протягом його не нараховуються штрафи. На четвертий день, якщо ви не сплатили, буде застосована прострочення, за умови якого процентна ставка збільшується до 3% в день.

У разі навмисного ухилення від сплати по кредиту, інформація про заборгованість передається в бюро кредитних історій.

Інформація про компанію Грошик

Юридична особа: ТОВ “ФК ГОРИЗОНТ”

Ліцензія: №1718 від 16.05.2017

Код ЄДРПОУ: 39013897

Адреса: 01033 м.Київ, вул. Шота Руставелі, 44, офіс 104

Телефон служби підтримки: 0 800 330 525

Час роботи: з 08:00 до 22:00 – без вихідних

Отримати гроші в Грошик