MyCredit

Умови позики

  • Сума: від 100 до 10000 грн.
  • Термін: від 1 до 35 днів
  • Вік: від 18 до 71 років
  • Відсоткова ставка: від 0% до 2%
  • Виплата: на банківську карту

MyCredit (МайКредит) дозволяє отримати кредит онлайн за допомогою автоматизованої системи підтвердження даних не довше ніж за 20 хвилин. Позика оформлюється в будь-якому місті України через сайт компанії. В будь-якій складній ситуації, коли гроші потрібні терміново і ніколи ходити по банках або збирати необхідні документи, звернувшись у Май Кредит ви отримаєте гроші на картку протягом 10 хвилин у будь-який час доби у будні, вихідні або навіть в святкові дні 24/7.

Тут ви зможете отримати перший кредит під 0%. На наступні надаються знижки на відсоткову ставку до 50% і регулярні акції, призи і подарунки.

Є кілька вигідних кредитних продуктів – на вихідні, до зарплати, студентам, на день народження, на здоров’я.

позика під 0% від mycredit

При першому зверненні ви зможете отримати до 3000 грн. Максимальний розмір мікрокредиту в MyCredit становить 10000 грн. Високий відсоток схвалення замовлень збільшує ваші шанси на отримання позитивного рішення щодо видачі. За офіційними даними тут отримують гроші 4 клієнта із 5 звернулися, а це становить значні 80%!

Користуватися грошима можна в термін до 35 днів. У разі відсутності можливості своєчасного погашення позики можна скористатися послугою продовження на 7, 15, 30 або 45 днів за окрему плату, розмір якої залежить від початкового внеску. Суму для продовження можна уточнити в особистому кабінеті користувача.

Кредит під 0% MyCredit

Всім новим клієнтам MyCredit дарує перший кредит під нуль відсотків для того, щоб ви могли відчути всі переваги роботи з сервісом і заплативши за це умовну відсоткову ставку 0,01% на день.

Програма лояльності My Credit

Програма лояльності для постійних клієнтів дозволяє всім учасникам отримувати знижку до 20% на оформлення позики.

Розмір кредитного ліміту може бути збільшений до 10000 грн. А повторний кредит оформляється практично миттєво, без заповнення заявки та додаткової перевірки.

Для студентів є спеціальна пропозиція – кредит за вигідною ставкою.

Безпека та надійність

Сервіс MyCredit має прозорі правила перед усіма клієнтами, не має прихованих платежів та комісій. Кожен користувач особисто выбирає та контролює суму, строк та дату повернення. Сайт використовує захищений канал передачі даних по технології 3D Secure та гарантує безпеку зберігання особистої інформації сертифікатом PCI DSS. Ви в будь-який час зможете отримати доступ до власних збережених данних в особистому кабінеті, внести необходні правки, якщо вони необхідні. У випадку вашої відмови від користування сервісом ви маєте мождивість деактивувати та видалити свої дані та особисту інформацію.

Дані про компанію MyCredit

Повна назва компанії: ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Адреса: м. Київ, вул. Кіквідзе, д. 18 Б, офіс 52.

Отримати гроші в MyCredit