Глобал Кредит

Умови позики Глобал Кредит

 • Сума: від 100 до 15000 грн.
 • Термін: від 1 до 30 днів
 • Вік: від 18 до 71 років
 • Ставка: от 0 до 2%
 • Виплата: на банківську карту або у відділенні компані

Глобал Кредит (Global Credit) – одна з провідних організацій на ринку України з великим досвідом в онлайн кредитуванні з 2012 року. Має понад 80 відділень по всій території України – у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі та багатьох інших містах.

Ви можете отримати від 200 до 15000 грн. на строк до 30 днів на картку або готівкою у відділенні. При першому зверненні вам зможуть надати до 5000 грн. Весь процес займає близько 10 хвилин. Після заповнення анкети на сайті і підтвердження даних гроші будуть зараховані на вашу карту.

Як отримати позику в Глобал Кредит

Щоб оформити кредит вам має виповнитись 18 років. Також вам знадобиться громадянство України і, звичайно, прописка. Заповнюючи анкету вам запропонують ввести дані паспорта або ID карти, код ІПН, дані про місце роботи і адресу проживання. Необхідна банківська картка будь-якого банку України, на яку будуть зараховані кошти у разі схвалення.

Global Credit має значний відсоток схвалення серед нових клієнтів. Для підвищення шансів на видачу кредиту бажано заповнювати навіть необов’язкові поля анкети і пройти процедуру ідентифікації на сайті BankID.

банер Глобал Кредит

Кредит за 60 секунд з допомогою SMS

Одна з найкрутіших фішок компанії в тому, що отримавши підтвердження на видачу коштів в перший раз, ви зможете в будь-який час замовити позику на вашу карту через простий СМС запит. Ваш кредитний договір буде прив’язаний до номера мобільного телефону, а гроші будуть зараховані на зазначену картку протягом 60 секунд після відправлення. Навіть якщо ви перебуваєте за кордоном і вам раптом знадобилися гроші, ви їх отримаєте одразу після відправки запиту.

Для отримання позики по SMS вам необхідно відправити запит на короткий номер 717, якщо ви перебуваєте в Україні і на +38 (097) 097-8888 із-за кордону. Приклад запиту 2000*10*1234567890123456, де 2000 – необхідна сума, 10 – кількість днів, 1234567890123456 – номер картки, на яку буде зарахована сума.

Після відправлення запиту, якщо сума кредиту знаходиться в межах кредитного ліміту, кошти надійдуть на картку протягом хвилини. Якщо в запиті перевищено ваш кредитний ліміт, ви отримаєте 2 повідомлення з кодами. Відправивши перший, ви отримаєте гроші в межах ліміту одразу. Відправивши друге повідомлення, ви запитаєте підвищення ліміту і потрібно буде пройти додаткову перевірку.

Погашення кредиту

Погасити кредит можна кількома способами:

 • У будь-якому відділенні компанії
 • В Особистому кабінеті на сайті
 • В терміналах Приват Банк, City 24, iBox, EasyPay, Tyme, Система
 • Онлайн в Приват 24
 • На сайтах платіжних систем EasyPay і PayMaster
 • За допомогою WebMoney

Як продовжити позику в Глобал Кредит

Якщо не вдається закрити кредит завчасно, у вас є можливість продовжити його на термін до 14 днів, оплачуючи тільки відсотки. Продовжувати можна аж до 20 разів. Зробити це можна у відділенні, в особовому кабінеті на сайті Глобал Кредит або в терміналах EasyPay та PayMaster.

Отримати гроші в Глобал Кредит