Компаньон Фінанс

Умови позики в Компаньйон Фінанс

  • Сума: від 500 до 15000 грн.
  • Термін: від 6 до 180 днів
  • Вік: від 18 до 65 років
  • Ставка: від 0 до 1,2%
  • Виплата: на банківську картку або готівкою у відділенні

Компаньйон Фінанс готова надати широкі можливості при виборі умов кредитування, адже максимальна сума, яку тепер можна запросити дорівнює 15000 грн. Строк, за який необхідно буде погасити позику, від 6 днів аж до 6 місяців!

Компанія надає всім своїм першим клієнтам безвідсотковий кредит під 0%. Тепер, отримавши гроші на карту, ви будете користуватися ними безкоштовно.

Для заповнення заявки необхідна наявність камери для створення вашого фото з паспортом. Це може бути камера ноутбука, смартфона або будь-яка веб-камера, з’єднана з комп’ютером. Крок з фото обов’язковий, при цьому відсутня можливість завантажити готове фото. Це зроблено для відсіювання шахраїв.

У Компаньйон Фінанс варто звертатися, тому що, як показує статистика, 72% клієнтів віддає перевагу цій компанії перед іншими при оформленні позики. 95% клієнтів вважають КФ зручним і простим для розуміння. 92% повністю задоволені і звертаються до сервісу повторно.

Отримання позики

Оформити заявку на отримання кредиту зможе будь-який повнолітній дієздатний громадянин України. Для отримання схвалення необхідно коректно заповнити всі поля анкети, вказати місце роботи та розмір доходу. Вас попросять завантажити скан документа, що посвідчує особу, та сфотографуватися так, щоб було видно ваше обличчя і розворот паспорта. Необхідно додати в систему банківську карту для зарахування грошей.

безвідсотковий кредит Компаньйон Фінанс

Безвідсотковий кредит Компаньйон Фінанс

Компаньйон Фінанс для всіх нових клієнтів пропонує безвідсотковий кредит під 0,01% на день. Наприклад, якщо ви берете 1000 гривень на 10 днів, ви повинні повернути лише 1001 гривню. Ніяких прихованих платежів та комісій при цьому не передбачено. А ставши клієнтом КФ, ви берете участь у програмі лояльності, і зможете користуватися кредитом по СМС.

SMS кредит

Отримати гроші на карту миттєво без перевірок і заявки за допомогою СМС можна в будь-який час 24/7. Надішліть бажану суму (тільки цифри) на короткий номер 212 і ознайомтеся з умовами кредиту у відповідному повідомленні. Підтвердіть переказ коштів. Процес триває не більше хвилини.

SMS кредитом можуть скористатися постійні клієнти Компаньйон Фінанс у яких в особистому кабінеті прив’язана банківська картка. Сума від 500 грн. до індивідуального ліміту, термін до 15 днів, який можна продовжити.

Як погасити кредит

Є кілька зручних способів погашення кредиту:

  • В особистому кабінеті на сайті
  • За допомогою терміналів самообслуговування EasyPay та iBox
  • Переказом в будь-якому банку України

Інформація про компанію

Юридична особа: ТОВ «Компаньйон Фінанс»

Адреса: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15

Код ЄДРПОУ: 37026574

Свідоцтво про реєстрацію

Отримати гроші в Компаньйон Фінанс