3 місяці безкоштовних кредитів від Dinero

бесплатные кредиты dinero.ua

Гармата від Dinero до кінця весни 2019 – всі позики в компанії для тебе будуть безкоштовні, бро! Це перемога, адже такої пропозиції в Україні до цього ще не було. Велика мета такої небувалої щедрості – зробити світ кращим, почавши з себе. В рамках фінансової допомоги потребуючим людям і народився проект #dinerohelps в стінах компанії.

Протягом 3 місяців або 92 днів можна брати позики на карту і повертати тільки те, що взяли, не переплачуючи відсотки і комісії. Додатковим приємним бонусом стане можливість виправити свою кредитну історію і підтянути кредитний рейтинг.

Як стати учасником акції Дінеро:

  1. Стати новим клієнтом, заповнивши просту реєстраційну форму на сайт dinero.ua
  2. Ви будете мати можливість користуватися безкоштовними позиками наступну кількість разів – 3 рази (по 30 днів), 6 разів (по 14 днів), 12 разів (по 7 днів) , або в будь-якій зручній для вас пропорції комбінувати ці терміни між собою
  3. Подайте заявку на кредит із зазначенням необхідної вам сумою і кількістю днів кредитування
    Щоб отримати нову позику, необхідно погасити попередній, тому що пролонгація безкоштовних позик платна.
  4. Акція діє протягом всієї весни – з 1 березня по 31 травня 2019 року.

Нагадаємо, що Дінеро.уа пропонує онлайн кредитування населення України на суму до 10000 гривень для нових клієнтів і 15000 для постійних. Ви можете вибрати фіксований термін одну, дві або чотири тижні. На перший погляд це здається незручним, але насправді це допомагає правильно планувати свої витрати і не пропустити дату погашення кредитних зобов’язань.

Leave a Reply

Your email address will not be published.