Чорна п’ятниця – кращі пропозицї позик, акції, промокоди

Чорна п’ятниця вже кілька років, як з’явилася в наших краях і щороку набуває все більшої популярності. Найвигідніша п’ятниця обіцяє великі знижки і шалено вигідні пропозиціями від усіх магазинів. Але якщо не вистачає коштів,аби придбати все бажане за найвигіднішою ціною, а переплачувати в майбутньому по закінченню знижок немає ніякого бажання. Вибір очевидний – легко і вигідно взяти позику і купити бажане. Мікрокредитні компанії не відстають від продавців і так само на перебій пропонують знижки на кредити своїм клієнтам.


Dinero.UADinero.UA – на сьогодні одна з найкращих пропозицій, адже на перший кредит онлайн під 0% пропонує до 10000 грн., а на повторний – 15000 гривень на 30 днів. У Дінеро одна з найпростіших процедур реєстрації, яка займе 5 хвилин, а гроші переводять на картку протягом хвилини після підтвердження. До того ж у них зараз проходить акція, в якій серед клієнтів буде розіграний мільйон гривень.


Mycredit.UA ЛоготипMyCredit – пропонує божевільні ночі знижок з 21.11 по 26.11, якщо ви подасте заявку на кредит з 20:00 до 08:00 і використовуєте промо-код BlackNight, ви отримаєте кредит зі знижкою 50%! Акція розрахована на постійних клієнтів, а промокодом ви зможете скористатися, починаючи з другого кредиту. Поспішіть взяти участь, адже вночі стає вигідніше, цікавіше і зростає відсоток схвалення 😉


логотип alexcreditAlexCredit – 10 днів до чорної п’ятниці дарує подарунки і знижки своїм клієнтам – смарт-годинники, ювелірні вироби, подарункові сертифікати та ще більше призів. Не забувайте, що 10000 грн. позику легко оформити і отримати в Алекскредит. Проста заявка, кілька хвилин на схвалення і гроші ваші. Для подачі необхідні дані паспорта та ІПН код.


логотип Глобал КредитГлобал Кредит всім своїм постійним клієнтам дарує промокод на знижку -55% до 25 листопада 2018. Знижкою можуть скористатися тільки на другому і більше з рахунку кредиту клієнти, які введуть промо-код BLACKFRIDAY2018 в особистому кабінеті на сайті компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.