KLT Credit – знижка 30% до 8 березня

klt credit знижка до 8 березня

Незважаючи на погодні примхи, нетипово холодна весна ні в якому разі не повинна позбавляти нас весняного настрою та привносити в наші серця негативні фарби. Адже вже зовсім скоро 8 березня, а це значить, що кожна українська жінка, дівчина, дівчинка чи бабуся готується приймати щирі вітання із Міжнародним жіночим днем.

Мікрофінансова організація «КЛТ КРЕДИТ» приєднується до привітань і побажань залишатися жіночними, неповторними та безмежно коханими. На честь грандіозного свята оголошуються приголомшливі знижки. Наша перша весняна знижка на кредити — до 30%! — не дозволить залишитись без подарунка жодній чарівній україночці в день довгоочікуваного Свята весни.

Поспішайте — акційна пропозиція є разовою та обмеженою в часі (проводиться тільки 2 дні — 6 та 7 березня). Даруйте своїм коханим щастя, ми ж подаруємо Вам економію!

Отримати гроші зі знижкою в KLT Credit

2 Comments

  1. Стас

    В КЛТ Кредит беру деньги только во время акций, получается очень выгодно. Правда, я беру на небольшие сроки, не больше недели, тогда переплата совсем мизерная. Зато могу себе позволить чуть больше, чем на одну зарплату.

  2. Михаил

    Благодаря КЛТ КРЕДИТ убедился, что хорошие кредиторы бывают. До этого несколько раз обращался в банки, но только в КЛТ мне предложили приемлемые условия, сразу сообщили итоговую сумму и предоставили несколько вариантов погашения. Никаких взносов, залогов и поручителей – сказка)

Leave a Reply

Your email address will not be published.