Cashinsky

Умови займу Cashinsky

  • Сума: від 100 до 3000 грн.
  • Строк: від 5 до 30 днів
  • Вік: з 18 до 65 років
  • Ставка: до 1,91%
  • Зарахування: на банківську картку

Привіт! Я Кэшинський. Друзі звуть мене просто – Кеш, і я думаю це початок нової прекрасної дружби.

У всіх трапляються ситуації коли потрібен кеш, небагато, але дуже не вчасно – чи з гостинністю не розрахував, ну або раптово захотілося зробити подарунок коханій матусі. Чи з машиною якась пригода, ну з ким не буває. Для таких випадків і потрібні друзі, які тебе розуміють. А я тебе розумію дуже добре.

У мене теж велика родина. Я весь у справах, і всім від мене щось треба. Але я легко вирішую такі проблеми і завжди допоможу другові.

Дружити зі мною – це вигідно. Просто повертай cash завчасно і ми будемо більше довіряти один одному. Чим вище рівень довіри – тим нижче відсоток! Для справжніх друзів найкращі умови.

Я намагаюся стати в нагоді всім і бути лояльним. Зі мною завжди можна домовитися. Якщо, поки-що рівень довіри нульовий і ми ледве знайомі, я допоможу тобі сформувати кредитний рейтинг.

Рівень довіри знизився? Не біда, я прослідкую, щоб ти не пішов в мінус і не переплачував. Якщо ми довіряємо один одному на всі 100, зробимо тобі ідеальну кредитну історію. Вона стане в нагоді тобі, якщо ти раптом вирішиш взяти кредит у якомусь банку.

Як бачиш, у мене все просто і вигідно. Повернув вчасно – довіра зростає, кредитний відсоток знижується. З свого боку я гарантую – ніяких прихованих платежів не буде.

Просто заходиш на сайт, заповнюєш нескладну форму і через 15 хвилин гроші у тебе на картці.

Cashinsky – єдиний друг, у якого варто позичати.

Взяти гроші у Cashinsky