Кредит 10000 грн від Dinero

Всім відомо, що перший кредит у більшості мікрофінансових організаціях можна отримати в районі максимум двох-трьох тисяч гривень. Нещодавно, як гриби після дощу, від більшості компаній почали з’являтися повідомлення, що мінімальна сума зросла до 5000 гривень на першу позику. Але прогрес не стоїть на місці, і побажання користувачів кредитних сервісів взяти грошей побільше народило пропозицію від молодого, але вже відомого себе гравця ринку – Dinero. Нам обіцяють небачену досі за своєю щедростю пропозицію – 10000 грн. на перший кредит онлайн під 0%!

Що саме для цього необхідно зробити? Перейти на сайт Дінеро та обрати сумму десять тисяч гривень у калькуляторі на головній сторінці сайту. Визначтеся з терміном і натискайте кнопку “Подати заявку”. Заповнюйте дані про себе правдиво і без помилок. Під час заповнення анкети знадобляться дані вашого паспорта, ІПН, необхідно зробити пару фото на веб-камеру і дати контактні дані вашої довіреної особи. Здається непросто, але насправді займає 4-5 хвилин на заповнення. І не забувайте, що на кону десять тисяч!

Максимальний термін кредитування 30 днів, що зазвичай достатньо для погашення позики. Якщо ви не встигли цього зробити вчасно, є можливість пролонгації, це зручно. А ще до кінця вересня 2018 можна виграти MacBook або iPhone у акції.

Отримати гроші в Dinero

Якщо все ще вагаєтесь, яку кредитну компанію обрати, прочитайте огляд Dinero на нашому сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published.