Dinero.UA

Умови позики Dinero

  • Сума: від 300 до 15000 грн.
  • Термін: від 7 до 30 днів
  • Вік: від 18 до 75 років
  • Ставка: від 0 до 0,65%
  • Виплата: на банківську карту

Dinero (Дінеро Юей) – молода кредитна організація (з 2017 року), яка дозволяє взяти кредит онлайн 15000 грн. терміном до 30 днів. Після того як сервіс заручився підтримкою європейського інвестора, сума першої позики піднялася аж до 10000 грн під 0% без всяких комісій і прихованих платежів.

Отримання кредиту Дінеро.УА

Для оформлення необхідно заповнити заявку на сайті, весь процес займе 5 хвилин. Для початку в кредитному калькуляторі необхідно вибрати бажану суму і термін кредитування. Потім заповнити особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, e-mail та ІПН, які будуть виступати вашими ідентифікаторами на сайті. На наступному кроці потрібно додати короткі відомості про роботу, і дві контактні особи-родича і друга або колегу. Потім внесіть адресу прописки і проживання і відправте паспортні дані. Додатково потрібно буде завантажити ваше фото з паспортом і сам паспорт на сторінці з пропискою. Якщо у вас немає цих фото, функціонал сайту дозволять сфотографувати з допомогою веб-камери, камери ноутбука або мобільного телефону. На завершення слід додати свою банківську карту за допомогою платіжної системи TAS PAY для зарахування коштів.

У разі позитивного рішення гроші будуть зараховані на картку протягом декількох хвилин. Dinero забезпечує високий відсоток схвалення клієнтів за рахунок автоматичної системи прийняття рішень щодо видачі кредиту, виходячи з наданих вами даних. Обов’язковою умовою є відсутність великих довгострокових заборгованостей за іншими кредитами.

логотип Dinero

Подовження позики Dinero

Якщо немає можливості своєчасно закрити кредит, в Dinero є можливість продовження на 7, 14 або 30 днів. Для цього необхідно заплатити комісію на пролонгацію. Представники компанії не уточнюють, але відкрито говорять про те, що пролонгація кредиту можлива в рамках акції “Кредит під 0%”. Користуватися пролонгацією можна необмежену кількість разів. Пролонгація робить позитивний вплив на співпрацю з компанією і підвищує шанси на отримання великих сум при повторному зверненні.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна на сайті компанії, платіжних терміналах iBox, EasyPay, City24, 24NonStop або в будь-якому відділенні банку. Також є можливість сплатити кредит по одному з номерів телефону: (067) 326-2233 Kyivstar, (073) 326-2233 Lifecell; (050) 326-2233 Vodafone. Обов’язково вносьте інформацію про номер договору в платіж. В особистому кабінеті ви зможете оплатити позику в кілька кліків. Можна погашати достроково, частинами і будь-яким іншим зручним для вас способом. При достроковому погашенні ваш кредитний рейтинг підвищується і ви можете розраховувати на збільшення кредитного ліміту.

Що буде, якщо не погасити кредит вчасно

Щоб уникнути штрафних санкцій, уникайте прострочення платежів. Якщо ви не погасите позику вчасно, вам буде нараховано штраф у розмірі 1,5% на залишок суми в день.

Інформація про компанію Dinero

Юридична особа: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ”Дінеро”.
Юридична адреса: 04116, М. Київ, Вул. Старокиївська, д. 10-г, а/с 17.
ЄДРПОУ: 41350844

Отримати гроші в Dinero