Dinero.UA

Умови позики Dinero

  • Сума: від 300 до 15000 грн.
  • Термін: від 7 до 30 днів
  • Вік: від 18 до 75 років
  • Ставка: від 0 до 0,65%
  • Виплата: на банківську карту

Dinero (Дінеро Юей) – молода кредитна організація (з 2017 року), яка дозволяє взяти кредит до зарплати на суму до 15000 грн. і терміном до 30 днів. Після того як сервіс заручився підтримкою європейського інвестора, сума першої позики піднялася аж до 10000 грн під 0% без всяких комісій і прихованих платежів.

Отримання кредиту Дінеро.УА

Для оформлення необхідно заповнити заявку на сайті, весь процес займе 5 хвилин. Для початку в кредитному калькуляторі необхідно вибрати бажану суму і термін кредитування. Потім заповнити особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, e-mail та ІПН, які будуть виступати вашими ідентифікаторами на сайті. На наступному кроці потрібно додати короткі відомості про роботу, і дві контактні особи-родича і друга або колегу. Потім внесіть адресу прописки і проживання і відправте паспортні дані. Додатково потрібно буде завантажити ваше фото з паспортом і сам паспорт на сторінці з пропискою. Якщо у вас немає цих фото, функціонал сайту дозволять сфотографувати з допомогою веб-камери, камери ноутбука або мобільного телефону. На завершення слід додати свою банківську карту за допомогою платіжної системи TAS PAY для зарахування коштів.

У разі позитивного рішення гроші будуть зараховані на картку протягом декількох хвилин. Dinero забезпечує високий відсоток схвалення клієнтів за рахунок автоматичної системи прийняття рішень щодо видачі кредиту, виходячи з наданих вами даних. Обов’язковою умовою є відсутність великих довгострокових заборгованостей за іншими кредитами.

логотип Dinero

Подовження позики Dinero

Якщо немає можливості своєчасно закрити кредит, в Dinero є можливість продовження на 7, 14 або 30 днів. Для цього необхідно заплатити комісію на пролонгацію. Представники компанії не уточнюють, але відкрито говорять про те, що пролонгація кредиту можлива в рамках акції “Кредит під 0%”. Користуватися пролонгацією можна необмежену кількість разів. Пролонгація робить позитивний вплив на співпрацю з компанією і підвищує шанси на отримання великих сум при повторному зверненні.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна на сайті компанії, платіжних терміналах iBox, EasyPay, City24, 24NonStop або в будь-якому відділенні банку. Також є можливість сплатити кредит по одному з номерів телефону: (067) 326-2233 Kyivstar, (073) 326-2233 Lifecell; (050) 326-2233 Vodafone. Обов’язково вносьте інформацію про номер договору в платіж. В особистому кабінеті ви зможете оплатити позику в кілька кліків. Можна погашати достроково, частинами і будь-яким іншим зручним для вас способом. При достроковому погашенні ваш кредитний рейтинг підвищується і ви можете розраховувати на збільшення кредитного ліміту.

Що буде, якщо не погасити кредит вчасно

Щоб уникнути штрафних санкцій, уникайте прострочення платежів. Якщо ви не погасите позику вчасно, вам буде нараховано штраф у розмірі 1,5% на залишок суми в день.

Інформація про компанію Dinero

Юридична особа: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ”Дінеро”.
Юридична адреса: 04116, М. Київ, Вул. Старокиївська, д. 10-г, а/с 17.
ЄДРПОУ: 41350844

Отримати гроші в Dinero