Alexcredit

Умови позики в AlexCredit

 • Сума: від 100 до 10000 грн.
 • Термін: від 5 до 45 днів
 • Вік: від 18 до 65 років
 • Ставка: від 0 до 1,7%
 • Виплата: на банківську карту

Alexcredit (АлексКредит) молодий гравець ринку мікрокредитування в Україні (відкрилися в 2017 році), який встиг зарекомендувати себе як надійна і відповідальна кредитна організація. Надає позики на будь-які цілі і покупки строком до одного місяця і максимальною сумою до 10000 грн. При першому зверненні максимальна сума – 3000 грн. і період до 30 днів. У Алекс Кредит автоматизована онлайн платформа, яка дозволяє отримати кредит в режимі реального часу, що заощадить вам час і нерви. Вам не потрібно залишати контакти ваших родичів або друзів. Також під час перевірки ваших даних вам не будуть здійснювати будь-які дзвінки.

На перший кредит діє спеціальна відсоткова ставка 0,01% на день без будь-яких прихованих платежів або комісій.

Кредит 0% від Alexcredit

Кредит під 0% від Alex Credit

Компанія пропонує всім новим клієнтам скористатися безвідсотковим кредитом 0,01%, отримавши при цьому до 3000 грн. на банківську карту. При цьому немає жодних прихованих комісій, платежів або страхових зборів. Пропозиція діє для всіх перших позик. Для всіх подальших кредитів встановлюється відсоткова ставка, згідно з програмою лояльності.

Отримання кредиту

На початковому етапі в зручному калькуляторі необхідно вибрати суму і термін кредитування. Тут же можна ознайомитися з кінцевою датою та загальною сумою для погашення в гривнях, побачити переплату.

Далі сервіс пропонує заповнити невелику анкету, що складається з 5 етапів. В процесі заповнення заявки вам знадобляться мобільний телефон, електронна пошта, дані паспорта та ІПН, банківська картка. Додатково система запропонує зробити ваше фото з паспортом у руках. На п’ятому кроці ви отримаєте лист з посиланням про підтвердження перерахування грошей, перейшовши за яким кошти будуть зараховані на зазначену картку!

В процесі заповнення ви в будь-який момент зможете зв’язатися зі службою технічної підтримки компанії через онлайн чат на сайті – дівчина з логотипу у правому нижньому куті з написом “Потрібна допомога? Напиши нам!”.

Відео заповнення анкети на сайті Alexcredit

Верифікація вашої карти

Верифікація (перевірка) вашої кредитної/дебетової картки здійснюється для виключення можливості використання шахраями ваших даних та для відправки вам грошей.

Процес здійснюється за допомогою безпечної платіжної системи WayForPay. Введіть дані платіжної карти. Далі буде тимчасово заблокована сума до 2 грн., її повернуть протягом кількох годин. На наступному кроці вкажіть суму, яку заблокували на вашій карті.

Якщо ваша карта заблокована для онлайн-платежів, зверніться в банк, який її надав, дізнайтеся про включення даної можливості та підключіть її. Переконайся що у вас є мінімум 2 грн. на рахунку для здійснення верифікаційної транзакції.

Погашення кредиту в Alexcredit

Погасити можна в будь-який час цілодобово в особистому кабінеті на сайті.

Також можна скористатися терміналами iBox і EasyPay, для цього потрібно буде вказати номер кредиту.

При бажанні можна здійснити переказ у будь-якому банку України, вказавши платіжні реквізити Алекс кредит, надані на сайті компанії.

Пролонгація кредиту

Ви завжди зможете подовжити кредит в особистому кабінеті, вибравши необхідний термін до 30 днів з допомогою повзунка. Система автоматично розрахує суму до погашення, виходячи із строку пролонгації. Послугою можна скористатися необмежену кількість разів.

Врахуйте, що після продовження терміну нарахування відсотків не припиняється.

Можна погасити достроково, точну суму для закриття уточнюйте в особистому кабінеті.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Кожен раз, коли ви берете кредит повторно, вам нараховуються бали, кількість яких залежить від сум, строків і своєчасного погашення позик. При досягненні певної кількості балів, вам призначається статус, при цьому збільшується максимально можлива сума, період і додається знижка на процентну ставку.

Програма лояльності Alexcredit

Приведи друга та отримай 100 грн.

Ви можете надіслати запрошення другу і якщо він заповнить заявку на отримання кредиту, ви отримаєте 100 грн. Приводити друзів можна скільки завгодно, за кожного буде бонус.

Плюси Алекс Кредит

 • Швидке перерахування грошей на картку
 • Можливість продовження
 • Не потрібні довідки про доходи
 • Програма лояльності
 • Відсутність прихованих платежів та комісій
 • Високий відсоток схвалення

Дані про компанії Alexcredit

Юридична назва фінансової компанії: ТОВ “АЛЕКСКРЕДИТ”.
Код за ЄДРПОУ: 41346335.
Юридична адреса: 49041, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Стартова, д. 9а, 2 поверх.

Отримати гроші в Alexcredit