Твої гроші

Умови позики Твої Гроші

 • Сума: від 100 до 7000 грн.
 • Термін: від 1 до 16 днів
 • Вік: від 18 до 71 років
 • Ставка: от 0 до 2%
 • Виплата: на банківську карту або у відділенні компані

Твої гроші одна з перших компаній, яка з’явилася в Україні і почала видавати невеликі кредити до зарплати. На сьогодні займає впевнені позиції, забезпечуючи кредитами тисячі клієнтів у мережі своїх відділень по Києву і Львову та онлайн на сайті. Компанія відрізняється хорошим сервісом і високими стандартами обслуговування клієнтів. В планах розширення філій.

“Твої гроші” допомагає швидко вирішити тимчасові фінансові труднощі. Нещодавно запустили онлайн кредитування на своєму сайті, тим самим розширивши охоплення території на всю Україну. Можна взяти до 7000 грн. на термін до 16 днів. При першому зверненні сума позики до 3000 грн.

Рішення щодо видачі приймається швидко. Тому час від звернення до переказу грошей на картку зазвичай займає не більше 20 хвилин. При повторному зверненні кошти зараховуються на протязі однієї хвилини.

Отримання кредиту Твої гроші

Простий калькулятор для вибору суми і строку додатково відобразить переплату, загальну суму, яку необхідно буде погасити та кінцеву дату оплати.

Потім потрібно заповнити анкету, в якій частина полів відмічені зірочкою, їх потрібно обов’язково заповнити. Необов’язкові поля можна залишити порожніми, але їх заповнення підвищить шанс на схвалення позики.

Після заповнення заявки на сайті протягом 20 хвилин можуть зателефонувати вам або зазначеним довіреним особам. Рішення приймається живими людьми, тому схвалення ви зможете отримати щодня в період з 8:00 до 20:00.

Погашення позики

Погасити кредит можна кількома способами як онлайн так і через термінали та відділення готівкою, тому тут ви ніколи не станете заручниками відсутності способу платежу.

Онлайн погашення або продовження кредиту:

 • в особистому кабінеті на сайті
 • через Приват 24
 • платіжні системи EasyPay та PayMaster
 • WebMoney

кредит Твої Гроші

Погасити готівкою:

 • у будь-якому відділенні “Твої Гроші”
 • в терміналах Приват Банку
 • в терміналах EasyPay, iBox, City24, Система

Пролонгація кредиту

Якщо у вас немає можливості погасити кредит вчасно, ви можете скористатися послугою пролонгації. Це дозволить уникнути штрафів. Продовжити позику можна в будь-якому відділенні компанії, в терміналах Приват Банку, EasyPay, City24, на сайті Приват24 або звернутися в будь відділенні компанії у Києві чи Львові. Максимальний термін продовження 16 днів, при цьому ви платите тільки відсотки.

Компанія не рекомендує брати кредит понад 50% вашого щомісячного доходу і якщо ви не впевнені, що зможете повернути кредит.

SMS-кредит за 60 секунд

Фішкою компанії “Твої гроші” став кредит за запитом через SMS, гроші після якого приходять на вашу картку протягом однієї хвилини.

Для того щоб скористатися кредитом через СМС потрібно бути клієнтом компанії (хоча б раз взяти кредит) і відправляти СМС з того номера телефону, на який було видано позику.

Програми лояльності Твої Гроші

“Твої Гроші” регулярно проводять акції для нових та постійних клієнтів. У листопаді був 0% для всіх нових клієнтів. До кінця 2017 до Нового року серед всіх клієнтів розіграють 10 призів по 2018 гривень.

Твої гроші – швидко, просто, до зарплати!

Отримати гроші в Твої Гроші