Потрібен кредит до 200000 гривень? Є Ідея Банк!

логотип idea bank

Ідея банк працює в банківській сфері понад 20 років. Серед клієнтів отримав статус стабільного банку з широким спектром послуг. Відділення відкриті по всій території України: Київ, Харків, Полтава, Чернівці та інші міста.

Отримати гроші в IdeaBank

Інформація про Ідея Банк

Розглядаючи таку банківську установу, як Ідея Банк, варто звернути увагу на те, що він належить до категорії перших комерційних банків, які здійснюють діяльність на території України. Головний офіс розташовується в місті Львів. Свою роботу він розпочав у 1989 році і спочатку був названий як Прикарпатлісбанк, але це найменування існувало недовго. Відомо, що свою назву він міняв кілька разів. Наприклад, в 1995 році його перейменували в Прикарпаття, в 2007 році його стали називати Плюс Банк, а з 2011 року і по сьогоднішній день він має назву Ідея банк.

Відомо, що станом на січень нинішнього року грошові активи цієї банківської установи склали близько 4,3 мільярдів гривень. Саме це дало можливість Ідея банку зайняти 31-е місце серед всіх банківських установ, що здійснюють діяльність на території України за розмірами загальних активів. Що ж стосується мережі обслуговування багаточисленних клієнтів, то вона досить широка, так як по території всієї країни свою роботу здійснює близько 82 відділень, розташованих, як у великих, так і в маленьких містах. Всі банкомати установи Ідея банк розміщуються в об’єднаній мережі АТМоСфера, в якій можна нарахувати близько 1000 одиниць техніки. Розглядаючи кількість емітованих платіжних грошових карток, то їх налічується близько 170 тисяч.

Прибуток банківської установи Ідея банк щорічно зростає, так, наприклад, в 2017 році чистий прибуток склав близько 150 мільйонів гривень. Якщо порівняти цю суму грошових коштів з тією, що була отримана в минулому році, то вона стала вище в 2,7 раз, так як в 2016 році становила близько 53 мільйонів гривень. Починаючи з 2007 року, банківській установі Ідея банк вдалося увійти в фінансову польську групу під найменуванням Getin Holding. Незважаючи на це, в даній групі можна знайти банки з таких країн, як Польща, Білорусь і Румунія.

Історичні дані про Ідея банк

На сьогоднішній день банківська установа Ідея Банк належить до категорії фінансової групи Getin Holding, яка здійснює свою діяльність у багатьох країнах Центрально-Східної Європи. Після інтеграції в группу в роботі відбулося безліч нововведень і різних переворотів. В першу чергу змінилася стратегія розвитку банківської установи Ідея банк, після цього відбулися зміни в організації спільної діяльності банку і внутрішню структуру управління цією установою. За допомогою інвесторів було використано велику кількість інструментів та інноваційних технологій, які протягом тривалого часу з позитивного боку зарекомендували себе на фінансовому ринку.

Довіра до банківської установи Ідея банк з кожним роком тільки зростає, що підтверджується тим, що щорічно депозитний портфель розтер. Наприклад, в 2010 році цей показник збільшився з 23% до 109%. Сюди можна віднести не тільки можливість отримання банківських карт, але і лізинг та іпотека, інтернет-банкінг та інші сервіси.

Кредитування в Ідея банк

Однією з послуг, яка пропонується для клієнтів, є видача кредитних грошей, спрямованих на реалізацію бажаної мети. Кредитування здійснюється максимально просто. Бажаючи оформити кредит в Ідея банк, ця установа відкриває перед клієнтами наступні можливості:

 • можливість взяти близько 200 тисяч гривень на реалізацію бажаних цілей;
 • для оформлення кредиту слід надати мінімальну кількість документів в порівнянні з іншими установами;
 • можливість отримати знижку у вигляді 10% на оформлення кредиту.

Отримати гроші в IdeaBank

Особливість Ідея банку полягає в тому, що він дає можливість реалізуватися, як молодим людям, які досягли 23-річного віку, так і тим, чий вік ще не перевищив 70 років. При цьому отримані кошти можна використовувати в будь-яких цілях. Це може бути як покупка товару, так і оплата певного спектру послуг, до яких навіть можна віднести лікування або навчання. Кредит можна оформити не більше ніж на 60 місяців, але цього періоду досить для того, щоб повністю повернути всі гроші, взяті в позику.

Послуги Ідея банку

Ідея банк для фізичних осіб і підприємців пропонує широкий список банківських послуг, які активно використовуються по сьогоднішній день. Серед головних послуг, які користуються великим попитом у фізичних осіб, слід виділити такі, як:

 • можливість отримання грошового кредиту готівкою;
 • оформлення і видача всіляких кредитних карток;
 • можливість здійснювати різні депозитні вкладення;
 • отримання кредиту на придбання транспортного засобу;
 • відкриття так званих індивідуальних сейфів;
 • здійснення соціальних виплат;
 • різноманітні маніпуляції, які можна здійснювати з грошовими коштами.

Для підприємців, крім перерахованих вище послуг, Ідея банк пропонує можливість скористатися додатковими послугами, серед яких є:

 • здійснення касово-розрахункових операцій;
 • створення зарплатних проектів;
 • отримання кредитів на ФОП та інші послуги.

Кредит і депозити

Idea bank пропонує оформити кредит клієнтам, які досягли 23-річного віку. Середній час оформлення не перевищує 30 хвилин. Взяти позику можна в будь-якому відділенні або заповнивши форму в інтернет-банкінгу . При собі обов’язково мати документ, що посвідчує особу (паспорт), ідентифікаційний номер. Після угоди на кредит ви отримуєте кошти готівкою або на свою карту. Максимальна сума кредиту становить 300 000 гривен. Щоб оформити кредит через інтернет, необхідно залишити заявку на сайті банку або через особистий кабінет. Це швидкий, зручний і легкий спосіб отримати необхідну суму фінансових коштів не виходячи з дому.

Депозитні програми дозволяють клієнтам вигідно використовувати особисті заощадження під вигідну процентну ставку.

Умови отримання кредитів від Ідея банк

Незважаючи на те, що отримати грошовий кредит в Ідея банк досить просто, також варто звернути увагу на те, що кожен клієнт повинен виконувати деякі умови для можливості його отримання в подальшому. Серед таких умов важливо звернути увагу на наступні:

 • кредит можна отримати тільки тій людині, вік якої знаходиться в межах 23-70 років. Це дає можливість здійснити реалізацію власних бажань, як ще досить молодим людям, так і тим, хто вже підходить до кордону старості і боїться втратити свій останній шанс;
 • сума кредиту не може перевищувати 200 тисяч гривень. Це стосується будь-якого виду кредиту, незважаючи на те, для реалізації яких цілей він береться. При цьому таку суму грошових коштів можна отримати готівкою за досить короткий проміжок часу;
 • період кредитування не може перевищувати 60-ти місяців. Мінімальний період становить 6 місяців, а максимальний – 60 місяців. Це зручно для тих клієнтів, які достовірно не знають, коли зможуть повернути взяту в кредит суму грошових коштів. При цьому у кожного є можливість індивідуально визначити, на який період буде укладено кредит. У тому випадку, якщо сума грошових коштів буде повернуто набагато раніше, то кредит буде вважатися повністю погашеним;
 • для оформлення кредиту від банківської установи «Ідея банк» не слід збирати величезну кількість всіляких папірців і документів. Саме в цьому і полягає основна перевага цього фінансового підприємства в порівнянні з іншими установами.

При цьому при необхідності отримати кредит, клієнтові не доведеться вказувати на те, для яких цілей йому потрібна величезна сума грошових коштів. Це може бути покупка квартири, автомобіля, побутової техніки, здійснення капітального ремонту та інші послуги. У тому випадку, якщо клієнт бажає додатково отримати знижку в розмірі ще 10%, то протягом 30-ти календарних днів з моменту оформлення кредиту він повинен пред’явити в банківську установу Ідея банк документ, в якому зазначено цільове використання тих коштів, які були взяті в кредит. Саме це дає можливість злегка заощадить при оплаті відсотків за певним кредитом.

Інтернет-банкінг – керуй дистанційно

Ідея банк дозволяє клієнтам користуватися послугами банку онлайн. Виконавши вхід, ви можете виконувати будь-які операції дистанційно:

 • оплачувати комунальні послуги;
 • управляти рахунками;
 • гасити кредит;
 • вносити депозит;
 • та інші операції.

Позитивні відгуки і коментарі на адресу Ідея банк дозволяють бути впевненим в тому, що дана банківська система є безпечною, надійною і стабільною в роботі.

Оформити кредит в IdeaBank

0 Comments

 1. Pingback: Льготный период по карте. Что нужно знать? - ukredit.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.