ТОП 20 правил финансової свободи

финансовая свобода

Всі ми бажаємо фінансової свободи і благополуччя. Але чому ж так небагато людей досягли цієї бажаної свободи? Всіх, хто твердо стоїть на ногах у фінансовому плані, об’єднує одна загальна якість – вони виробили звід власних правил і бездоганно дотримуються його. Це дозволяє концентруватися на головних цілях і виховує силу волі.

Ми постаралися зібрати найбільш важливі правила для тих, хто не тільки хоче, але і готовий діяти для досягнення бажаного результату – фінансової свободи.

За своє життя відповідайте самі

Своє життя можна істотно змінити, якщо перестати звинувачувати інших в тому, що наприклад, у вас є, а у інших – ні. Або, що ви як особистість відбулися, а інші – в цьому не досягли успіху. Енергія, яка в результаті буде зекономлена, зможе вами бути спрямована на побудову різних планів в життя або для формування конструктивних цілей. Все, що завгодно може бути зроблено або змінено в тому випадку, якщо людина несе в повній мірі відповідальність за своє життя.

Гроші – ще не фінансова свобода

У список також включені друзі, багатогранні відносини, відчуття повної задоволеності і щастя, відмінна фізична форма. Досягнення конкретних цілей не може називатися повноцінним життям. Йдеться про те, якими шляхами ці цілі досягаються.

Краще заробіть, ніж заощадьте

Отриманий дохід можна буде вигідно інвестувати. Не бійтеся розлучатися з грошима, бійтеся невеликих доходів.

Гроші мають працювати на вас

Не варто акцентуватися на зароблянні грошей. Не варто ігнорувати і пасивний дохід, який можна знайти в будь-якій місцевості, навіть в селі.

Книги про саморозвиток допоможуть особистісному зростанню

Читати необхідно не тільки літературу, що розкриває фінансову свободу. Особливу увагу слід приділяти і саморозвитку. Воно повинно бути прямо пропорційно вашому фінансовому благополуччю. Вибирайте авторів практиків, які мають власні бізнеси, а не теоретиків.

Позбудьтесь кредитів

Вони, як і кредитні карти, будуть тягнути вас вниз, завдяки відсоткам. Кредит може бути взятий тільки на розвиток ваше або вашої справи.

Навчиться правильно поводитися з грошима

Людина, яка не залежна фінансово і вміє поводитися з грошима, поруч просто необхідна. Вона стане наставником, учителем, до порад якого варто прислухатися.

Позбультесь негативного ставлення до грошей

Ви ніколи не станете багатим, якщо будете тримати в своїй голові думки типу: «Той, хто багатий -злодій» або «Гроші є джерелом всіх бід». Ви і ваша сім’я не знайдете в цьому випадку фінансової свободи.

Не бійтеся ризикувати

Готовність випробувати щось нове в процесі набуття фінансової свободи повинна обов’язково бути присутнім. Якщо ж ви боїтеся що-небудь втратити, не варто навіть і намагатися рухатися з місця. Всі відомі в світі багатії свого часу щось втратили.

Вдосконалюйте самодисципліну

Треба бути готовим до того, що, створюючи свій пасивний дохід доведеться відмовитися від свого вільного часу на невизначений термін.

Скоротіть зайві витрати

Це стосується як нижчких відсотків по кредиту, так і більш вигідного тарифу у мобільного оператора. Шукайте того, хто зможе запропонувати вам найкращу для вас пропозицію. Паралельно з цим ведіть облік доходів і витрат. Облік дозволить побачити на що саме йдуть ваші гроші.

Майте конкретну мету

Наприклад, від зроблених вкладень станом на 1 січня 2020 року біля мене повинен бути пасивний дохід в розмірі тисячі доларів. Закріпити намічену ціль допоможе чітко складений план її досягнення.

Для оплати поточних покупок використовуйте гроші

Сплата придбань кредитною карткою, згідно зі статистикою, веде до непередбачених витрат. Тому, щоб заощадити, використовувати готівкові грошові кошти.

Забудьте про лотереї

Така дурість стане справжньою перешкодою серйозного підходу до фінансової свободи. Слід стати набагато реалістичніше. Від 1 до 14 мільйонів – така ймовірність того, що виграш буде ваш. Як показує статистика, більша частина тих, хто виграв, витрачають отримані гроші буквально через пару років, і при цьому виявляються в найбільш гіршій ситуації, ніж були до виграшу. А все тому, що вони не вміли правильно поводитися з грошима.

Реалізуйте те, що до вподоби

Шанси на успіх різко зростуть, якщо правильної причиною стануть не фінансові складові. Буде великою перевагою, якщо вас буде заводити то, чим займаєтеся. Це дасть більше енергії для реалізації.

Візуалізуйте майбутній успіх

Мозок здатний програмуватися, тому слід вкладати в нього ваше недалеке майбутнє – життя в наповненні, успіх, багатство. Тримайте зображення вашого бажаного результату в підсвідомості, лягайте з ним спати і прокидайтеся. Візуалізація результату важлива для його отримання.

Не розказуйте про свої плани тим, хто вас не підтримає

Наважуючись внести зміни в своє життя, слід заручитися повною підтримкою рідних і близьких. Якщо такої не передбачається, то про майбутні плани найкраще промовчати. Адже в своїй більшості люди сумніваються в успіхах інших і навіть надають в деяких випадках на них емоційний тиск. Часто можна почути такі скептичні фрази як: «Навіть не варто і намагатися це зробити, адже ти не зможеш.»

Радьтеся з успішними людьми

Як правило, такі люди в своїй більшості люблять ділитися своїми успіхами. І якщо змогли це зробити вони, значить їх успіх повинен спрацювати і в вашому випадку.

Оберігайте свій мозок від негативу

Програмуючи свій мозок, ви вкладаєте в нього певну інформацію. Говорячи собі такі фрази як: «я не зможу багато заробити» або «я ніколи не досягну успіху» можна бути впевненим в тому, що з часом мозок їх вам поверне. Стверджуючи зворотне – «я, красивий, розумний, можу заробити достатньо багато, ви насправді станете такою людиною. Але в цьому випадку, коли успіх стане досить близький слід бути готовим до того, що велика частина ваших друзів «загубиться». Відсіятися вони завдяки заздрості до ваших успіхів. Такі люди як правило «смокчуть» більш успішних, тому що їх власна життя не вдалося.

Збережіть свою основну роботу

Створюючи пасивний дохід і формуючи свою фінансову свободу, не слід відмовлятися від основного заробітку. Додаткові заробіток краще відкласти на вихідні або на час, що залишився після роботи. Щоб правильно організувати такий вид отримання грошових коштів, слід для початку почитати літературу про створення пасивного доходу.

2 Comments

  1. Мария

    Здравствуйте, что то не совсем я поняла как это?

    1. ukr_admin

      Тут описаны только базовые правила. На самом деле их гораздо больше. Выполняя какие-либо из них, вы постепенно обретете финансовую свободу и независимость. Правила нужно выполнять на постоянной основе.

Leave a Reply

Your email address will not be published.